OSVOBOĎTE SE !    NEZÁVISLOST NA ELEKTRICKÉ ENERGII JE PŘÍJEMNÁ. 

O NÁS

K+K, spol. s r.o. se již dlouhou řadu let zabývá obnovitelnými zdroji energií a to hlavně v osobě jednatele společnosti. Naším nosným programem je výroba elektrické energie z obnovitelných zdrojů, zejména s využitím fotovoltaiky.

Jsme držitelem  CERTIFIKÁTU  "Instalatér obnovitelných zdrojů"  v oblastech  fotovoltaika a fototermika, vše v souladu se směrnicí Europského parlamentu a Rady č. 2009/28/ES podle čl. IV, o podpoře využívání energie z OZE.

Našimi významnými partnery v oblasti vývoje, výroby a technické podpory u obnovitelných zdrojů el. energie jsou společnosti Vonsch, KOOR, FitCraft Energy, NanoSolar, Memodo. Dále při realizaci výstavby PV parků pak společnosti ETV Zlín, Dagger Construction, MK Chýnov, Alokon, Marbeton, ibg, PV Solarsys.

V průběhu roků 20082014 jsme společně realizovali výstavbu celkem 35 velikých PV parků,     fotovoltaických elektráren s vyvedením výkonu do VN sítí, se souhrnným instalovaným výkonem     83,91 MWp a to v České a Slovenské Republice, na Ukrajině, v Itálii a ve Velké Británii.                      Projektovaly jsme PV parky pro Rumunsko a Turecko se souhrným instal. výkonem 25,87 MWp.     
Kromě uvedeného jsme taky realizovali výstavbu několika menších fotovoltaických elektráren         na střechách průmyslových budov a rodinných domků s vyvedení výkonu do NN sítí a to hlavně     v zahraničí se souhrným instalovaným výkonem 2 MWp.                                                                       

Od roku 2015, po tzv. stop stavu, jsme se zaměřili hlavně na realizace hybridních a ostrovních       fotovoltaických systémů s akumulací elektrické energie do li-ion a LiFePO4 batérií.                         Dále pak na realizace on-grid systémů s regulovaným přetokem elektrické energie do DS,             hlavně v České a Slovenské Republice.                                                                                                  Použitím fotovoltaiky taky řešíme předhřev TÚV pro kotelny a OST v bytových domech.                 
On-gridové fotovoltaické systémy zároveň realizujeme i bez přetoků do DS, s akumulací el.           energie do vysokonapěťových batérií, kde pomocí řídícího systému a s použitím GSE invertorů      vykrýváme 1/4 hodinová odběrová maxima v průmyslových objektech, instalujeme nabíjecí            stanice pro elektromobily, vysokozvižné vozíky ... atd.                                                                          Naše řešení fotovoltaických systémů jsou kompaktibilní i s kogeneračními jednotkami.                    
Komplexní řešení fotovoltaických systémů pro domácnosti, průmysl i energetiku.

HYBRIDNÍ FOTOVOLTAICKÉ SYSTÉMY

S AKUMULACÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE


  • Jedná se o kvalitní produkt Slovenského výrobce invertorů, s vlastním HW a SW

  • produktové záruky, servis, automatický upgrade firmwaru přes webové rozhraní, monitoring výroby přes vzdálený přístup       s archivací dat je samozřejmostí

  • e-2000 homologován pro paralelní připojení zařízení k DS u energetických společností ZSE, SSE, VSE

Hybridní systém s akumulací  e-2000

  • Funguje jako 1-fázový 2kVA hybridní zdroj     el. energie s akumulací el. energie do li-ion batérií LG s kapacitou úložiště 6,5 kVAh,

  • je paralelně připojen k distribiční síti (DS),

  • pokrytí vlastní sotřeby el. energie prioritně   z fotovoltaiky, při větší okamžité spotřebě dobírá z DS pouze tolik el. energie, která postačuje na pokrytí okamžitých výkonových špiček spotřeby,

  • v případech výpadků DS automaticky přepne do ostrovního režimu a pokrývá spotřebu pouze zálohovaných spotřebičů,

  • e-2000 je možné použít i jako samostatný ostrovní systém, v případech absence DS
  • pro e-2000 pouze v ostrovním provozu doporučujeme doinstalovat generátor el. energie, jako zdroj pro dobíjení batérií, a to hlavně v zimním období, kdy je nízký osvit    a z fotovoltaiky by se baterie nenabily.

Právě pro vás připravujeme tyto nové stránky. 

Vše ohledně fotovoltaiky a dalších all-in-one produktů 

naleznete na našich starších stránkách: